Kategorijos

Turistiniai batai Bestard Space Mid

Paskelbta
Turistiniai batai Bestard Space Mid yra modernaus dizaino, neįprastai lengvi ir patogūs, gal būt lengviausi, minkščiausi ir labiausiai lankstūs odiniai, kada nors pagaminti žygio batai! Šie žygio batai yra skirti žygiams ir kelionėms net ir blogiausiu oru, o dėl mažo svorio juos galima pasiimti su savimi į bet kokią kelionę.

Nauja Jack Wolfskin Rudens kolekcija

Paskelbta
Nauja kolekcija jau Rovanos parduotuvėse. Su naujomis striukėmis ne tik atrodysite stilingi, bet ir nesušalsite.
Jack Wolfskin produkcijoje integruota RECCO gelbėjimosi sistema, kuri padeda rasti slidininkus po sniego griūties. RECCO sistema, kurią naudoja daugiau nei 600 gelbėjimo organizacijų visame pasaulyje.

Naujos Sigg Trolių Mumių gertuvės vaikams

Paskelbta
Naujos Sigg gertuvės atgyja su legendiniais Trolių Mumių herojais. Spalvingos, žaismingos gertuvės nukels į nepaprastą ir paslaptingą Trolių Mumių pasaulį.

Karjerų žygis 2019

Paskelbta
Rovanos komanda žygiavo Karjerų žygyje ir išbandė Jack Wolfskin produkciją skirtą žygiams.

Nauja parduotuvė Pc Saulės miestas II aukšas

Paskelbta
Pristatome jums naują, ką tik atsidariusią ROVANA parduotuvę prekybos centre Saulės mietas, II aukšte ! Čia Jūs rasite gausų poilsio, turizmo ir žūklės reikmenų pasirinkimą .
Stilinga "Jack Wolfskin" laisvalaikio aprangos kolekcija, kuprinės ir avalynė - jau pas mus!
SIGG gertuvės išskirtinio dizaino kasdieniniam naudojimui!

Nauja parduotuvė Pc Ozas II aukšas

Paskelbta
Pristatome jums naują, ką tik atsidariusią ROVANA parduotuvę prekybos centre OZAS, II aukšte ! Čia Jūs rasite gausų poilsio, turizmo ir žūklės reikmenų pasirinkimą .

Lojalumo programa atsinaujino!

Paskelbta
Lojalumo programa atsinaujino! Ištikimiausiems klientams visose ROVANA parduotuvėse PASTOVIOS 10%, 12% 15% nuolaidos VISUS METUS!