Kategorijos

PREKES GALITE ĮSIGYTE INTERNETU arba TELEFONU atsiėmimas punktuose tą pačią dieną, jei prekės yra parduotuvėje arba sandėlyje

Nauja parduotuvė Rovana PLC MEGA, Kaune

Paskelbta
Nauja parduotuvė Rovana PLC MEGA, Kaune

DPD pristatymas karantino metu pasikeitimai

Paskelbta
Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Verslo dovanos

Paskelbta
Rinkitės kokybiškas verslo dovanas ir pritraukite partnerių dėmesį. Susisiekite, patarsime
Kamado Club kepsninės patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius.

Nauja parduotuvė Rovana PLC Šiaulių Bruklinas

Paskelbta
Kviečiame užsukti į Rovaną Naujai atidarytą žūklės, laisvalaikio ir turizmo parduotuvę. Mus rasite PLC Šiaulių Bruklinas, prie Senukų antrojo įėjimo.
Šuoliukų metu jis fantastiškai vinguriuoja, imituodamas sprunkančią žuvelę. Holograminė korpuso apdaila puikiai atspindi šviesą tamsiame ir net drumzliname vandenyje, o natūraliai atrodančios 3D akys bei žiaunos suteikia vobleriui ypač natūralią išvaizdą.

Fladen kvėpuojančios Bridkelnės Maxximus

Paskelbta
„Fladen Maxximus“ braidymo kelnės yra 100% atsparios vandeniui ir tuo pačiu kvėpuojančios. Visos plokščiųjų briaunų siūlės yra dvigubai sutvirtintos/ todėl visiškai nepralaidžios vandeniui.
Rovanos žūklės reikmenys parduodami Abromikos degalinėse visoje Lietuvoje
Kompanija „ROBINSON“ 2020 m sezonui pristato savo naujas spiningų serijas: „TOSHIDO“, seriją kuri turi visas savybes būdingas brangiems, aukštos kokybės spiningams iš žinomiausių projektavimo laboratorijų, bet ekonomine prasme ji yra prieinama visiems. RIVER MASTER - gali būti traktuojamas kaip šūkis, kuris kartojamas daugelyje katalogų ar reklaminėje medžiagoje, tačiau šiuo atveju taip nėra, esame įsitikinę, kad „Robinson River Master“ serija

Jack Wolfskin produkcija

Paskelbta
Mes gerbiame gamtos ir visų gyvūnų ir augalų įvairovę . Mūsų Žemė yra tiesiog pati gražiausia vieta Visatoje ir mes turime ją tik vieną. Mes darome viską, ką galime, kad ją apsaugotume ir norime tai perteikti Jums ir tuo pasidalinti su Jumis, savo parduotuvėse parduodame tik aukštos kokybės produkciją. Vienas stipriausiu pasaulio prekės ženklų yra Jack Wolfskin. Jack Wolfskin vadovaujamės savo aistra kurti išskirtinius produktus, o ją skatina

POLYVER žieminiai botai

Paskelbta
Jau ruduo! Gal greitai sulauksime ir sniego. Žvarbus vėjas, oras, kuris iškvėptas, virsta dūmais, sušilti padeda termo puodelis su karšta arbata. Bet šiais metais vis tiek tikimės, kad kojų pirštai būtų šilti ir nesušals.

Kaip prižiūrėti Jack Wolfskin rūbus?

Paskelbta
Prieš perkant neperšlampamus ir kvėpuojančius Jack Wolfskin drabužius, turbūt ne vienam kilo mintis, o kaip juos prižiūrėti? Norint, kad drabužiai tarnautų ne vieną sezoną ir neprarastų prekinės išvaizdos, būtina žinoti, kaip teisingai juos prižiūrėti. Taigi, kaip skalbti neperšlamamą Jack Wolfskin striukę? Atsakymas paprastas! Skalbkit skalbimo mašina!

Turistiniai batai Bestard Space Mid

Paskelbta
Turistiniai batai Bestard Space Mid yra modernaus dizaino, neįprastai lengvi ir patogūs, gal būt lengviausi, minkščiausi ir labiausiai lankstūs odiniai, kada nors pagaminti žygio batai! Šie žygio batai yra skirti žygiams ir kelionėms net ir blogiausiu oru, o dėl mažo svorio juos galima pasiimti su savimi į bet kokią kelionę.

Nauja Jack Wolfskin Rudens kolekcija

Paskelbta
Nauja kolekcija jau Rovanos parduotuvėse. Su naujomis striukėmis ne tik atrodysite stilingi, bet ir nesušalsite.
Jack Wolfskin produkcijoje integruota RECCO gelbėjimosi sistema, kuri padeda rasti slidininkus po sniego griūties. RECCO sistema, kurią naudoja daugiau nei 600 gelbėjimo organizacijų visame pasaulyje.

Naujos Sigg Trolių Mumių gertuvės vaikams

Paskelbta
Naujos Sigg gertuvės atgyja su legendiniais Trolių Mumių herojais. Spalvingos, žaismingos gertuvės nukels į nepaprastą ir paslaptingą Trolių Mumių pasaulį.

Nauja parduotuvė Pc Saulės miestas II aukšas

Paskelbta
Pristatome jums naują, ką tik atsidariusią ROVANA parduotuvę prekybos centre Saulės mietas, II aukšte ! Čia Jūs rasite gausų poilsio, turizmo ir žūklės reikmenų pasirinkimą .
Stilinga "Jack Wolfskin" laisvalaikio aprangos kolekcija, kuprinės ir avalynė - jau pas mus!
SIGG gertuvės išskirtinio dizaino kasdieniniam naudojimui!

Nauja parduotuvė Pc Ozas II aukšas

Paskelbta
Pristatome jums naują, ką tik atsidariusią ROVANA parduotuvę prekybos centre OZAS, II aukšte ! Čia Jūs rasite gausų poilsio, turizmo ir žūklės reikmenų pasirinkimą .

Lojalumo programa atsinaujino!

Paskelbta
Lojalumo programa atsinaujino! Ištikimiausiems klientams visose ROVANA parduotuvėse PASTOVIOS 10%, 12% 15% nuolaidos VISUS METUS!