Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau
  • Jaukas"Magnum Standart"univers.1kg (12)
Jaukas"Magnum Standart"univers.1kg (12)
  • Išpardavimas!
  • −20%

Jaukai žuvims

Jaukas Dragon Magnum Standart 1 kg

26-096
DRAGON
2,10 €
1,68 €
Su mokesčiais

Jaukas Dragon MAGNUM - pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje - prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą.

Jaukas Dragon Magnum  1kg 

MAGNUM jaukas-pastaraisiais metais buvo įdiegti nauji pokyčiai šių jaukų serijoje-prailgintas jaukų kvapo išsiskyrimo vandenyje laikas, tai leido jaukams ilgiau išlaikyti jaukinamą žuvį jaukinimo srityje. Dabar visi MAGNUM jaukai turi stipresnį ir ilgiau trunkantį aromatą. Jaukai atnaujinti remiantis naujausiais moksliniais pasiekimais žuvų organizmo biochemijos ir fiziologinių procesų srityje.

Jauke padaugėjo komponentų, kurie stipriai veikia žuvų pojūčius, tai: šokoladas, kavos pupelės, žemės, ;lazdyno, graikiniai riešutai, migdolai.

Gruntinis masalas MAGNUM ypač rekomenduojamas vandens telkiniams, kuriuose yra didelis vandens užterštumas, ypač vidutiniškai ir labai rūgštiems vandenims.

Supakuoti pakeliuose po 1Kg.

Funkcijos

  • Svoris, g: 1000