Akcija lapkričio 24-25d.„Victorinox AG” įsteigė Karl Elsener 1884 m. Šiuo metu įmonės veiklai vadovauja jau penktoji Elsener šeimos karta. 1891 m. „Victorinox” patiekė pirmuosius peilius Šveicarijos kariuomenei, o 1897 m. patentavo „Karininko peilį”. Nuo 1909 m. peilių rankena dabinama šveicariškuoju „Victorinox” kryžiumi, tad „Victorinox” šveicarų kariuomenės peilius tapo dar lengviau atskirti nuo imitacijų. Taip šveicariškasis „Victorinox” kryžius tapo firmos ženklu ir šiandien yra atpažįstamas visame pasaulyje.

image004.jpg  „Victorinox” šveicarų armijos peilių sėkmės pagrindas – tai daugiau kaip šimtmetį trunkanti    tradicija ir sukaupta patirtis. Vykstant daugiametei raidai, kiekviena sudedamoji dalis tobulėjo, kol  pasiekė savo aukščiausią funkcinį efektyvumą. Aukštos kategorijos specialus nerūdijančiojo plieno  lydinys ir gamybos profesionalumas užtikrina nepriekaištingą kokybę. Visiems „Victorinox” peiliams  suteikiama garantija nuo gamybos ydų iki gaminio tvermės galo.

1_6795.gif Šveicarų kariuomenės peilių asortimento gaminiai išsiskiria tik jiems būdinga  raudona rankena ir šveicariškuoju „Victorinox” kryžiumi. Gaminama daugiau kaip  100 skirtingų modelių. Didžiausiasis „Victorinox” gaminamas modelis – tai  „SwissChamp”, turintis 33 funkcijas. Jį sudaro 64 atskiros dalys, jis sveria tik 185 gramus ir telpa delne. „SwissChamp” gamybos procesą sudaro daugiau kaip 450 pakopų.

Skubėkite pasinaudoti mūsų pasiūlymu ir įsigyti itin kokybiškų pe