Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Vobleriai Swimy

Vobleriai Swimy

Vobleriai Swimy Popper F65 mm ilgio, 8 g svorio. Šis poperis pasitarnaus kai žvejosite povandenine augmenija apaugusiose žūklės vietose, turėdami šį paviršinį voblerį puikiai išžvalgysite tarp žolių sąžalynų esančias švarias vandens akis ir plotus kur vandens augalija ne tokia tanki. Puikus, triukšmingas paviršinis masalas viliojantis povandeninių džiunglių gyventojus.

Kaina 6,30 €

  Vobleriai Swimy

  Vobleriai Swimy Bug Crank 28F idealūs žvejojant upėtakius, šapalus, dideles raudes, ešerius ir net lydekas. Labai patraukli veiksena, miniatiūrinis dydis ir svoris.

  Kaina 7,50 €

   Vobleriai Swimy

   „Swimy Cricket Crank 37 mm 2 gr“ yra įvairių spalvų. Išsirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį voblerį. Plaukiojantis vobleris imituojantis žiogą. Puikiai tinka žvejoti šapalus, upėtakius, ešerius. 

   Kaina 7,50 €

    Vobleriai Swimy

    „Swimy  Frog“ yra idealus paviršinis masalas savo išvaizda labai panašus į varlę, jo jums tikrai prireiks norint sėkmingai žvejoti lydekas užžėlusiuose vandens telkiniuose, ilgis 55 mm, svoris 12g, yra penkios, labai realistiškos spalvos.

    Kaina 7,40 €

     Filtruoti pagal

     Kaina
     Gamintojai
     Daugiau Mažiau
     Filtruoti