Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Muselinės ritės

Muselinė ritė paprastai yra mažiau svarbus elementas nei muselinė meškerė ar "šniūras", nes ji tiesiogiai nedalyvauja žvejyboje, išskyrus atvėjus kai žvejojamos lašišos upėse ar jūrinės žuvys atoluose ar prie koralinių rifų, bet tai jau kita tema. Visgi muselinė ritė neturėtų būti tik "šniūro" saugykla, ar patogus jo transportavimo būdas iki žvejybos vietos, ritė turėtų subalansuoti muselinę...

Muselinė ritė paprastai yra mažiau svarbus elementas nei muselinė meškerė ar "šniūras", nes ji tiesiogiai nedalyvauja žvejyboje, išskyrus atvėjus kai žvejojamos lašišos upėse ar jūrinės žuvys atoluose ar prie koralinių rifų, bet tai jau kita tema. Visgi muselinė ritė neturėtų būti tik "šniūro" saugykla, ar patogus jo transportavimo būdas iki žvejybos vietos, ritė turėtų subalansuoti muselinę meškerę ir jos gali prireikti netikėtai užkibus rekordiniam upėtakiui ar svariam storasprandžiui šapalui.

 Yra trijų tipų muselinės ritės:

  • įprastinės arba tiesioginio veikimo
  • automatinės
  • multiplikatorinės

Visų trijų rūšių ritės turi savo šalininkus ir priešininkus, tačiau pradedančiajam  labiausiai tinka įprasta ritė. Multiplikatorine, ritė yra vadinama todėl, kad su kiekvienu rankenos apsisukimu ritės špūlė apsisuka daugiau nei vieną apsisukimą. Automatinės ritės yra suprojektuotos taip, kad "šniūras" būtų susukamas  paspaudžiant tam tikrą svirtį, tačiau jos naudojamos tik lengvose klasėse ir gana retai.

Gera muselinė ritė turi turėti  kokybišką stabdžio reguliavimą ir mechanizmą  eliminuojantį šniūro nukritimą nuo ritės atliekant mostus ir metimus.  Muselinės ritės paprastai neturi tikslios klasės, o jų aprašymas nurodo diapazoną, kuriame jos gali būti naudojamos. Pvz., BYRON TITAN 5/6WT, ši ritė gali būti tinkama tiek 5, tiek 6 klasių meškerėms, ritėje turėtų tilpti ne tik "šniūras" su pavadėliu , bet ir mažiausiai 40 metrų "bekingo".

Taip pat yra muselinės ritės  skirtos žvejybai sūriame vandenyje -jūrinės. Išskirtinis šių ritčų bruožas, tai medžiagų, iš kurių jos pagamintos,  atsparumas korozijai ir, be abejo, sustiprintas stabdys. Tačiau absoliučios daugumos gamintojų jūrinės ritės prasideda nuo 7–9 klasiės ir aukščiau, nes žvejojant jūroje dažniausiai naudojamos stambios musės, strymeriai ir krevečių ar krabų imitacijos.

Paskutinis dalykas, kurį turite žinoti prieš pradėdami vynioti "bekingą" ir "šniūrą" ant ritės, - kuria ranka suksite ritės rankenėlę kai reikės suvynioti šniūrą ar kovoti su netikėtai užkibusia didele žuvimi. Daugelis žvejų renkasi meškerės sukimą kairiąja ranka, o ir dauguma ričių gaminamos būtent sukimui šia ranka, tačiau beveik visas rites galima perdaryti į tinkamas  sukti dešine ranka.

Įsigykite norimą muselinę ritę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Muselinės ritės

Muselinė Ritė Robinson FLY Master AFTM. Patikima ritė pagaminta iš specialaus lengvo grafito lydinio, sukurta nereikliam ar pradedančiajam žvejui. Lengva grafito struktūra yra stebėtinai patvari, kokybiška, stabdžiai yra pakankamai tikslūs, todėl ši ritė geriausias kokybės / kainos santykis.

Bazinė kaina 12,00 € Kaina 10,20 €
  • −15%

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Guolių kiekis
Filtruoti