Hardshell vyriškos striukės

Kas yra „hardshell“ striukė? „Hardshell“ striukė yra vandeniui atspari striukė su kapišonu. Striukės sukurtos taip, kad užtikrintų lengvą, patvarią ir vandeniui atsparią kvėpuojančią apsaugą nuo lietaus ar sniego. Tai vadinama „kietas apvalkalu“, nes audinys nėra labai elastingas, turi šiek tiek „traškumo“ pojūtį (ir garsą) ir yra labai tvirtas....

Kas yra „hardshell“ striukė? „Hardshell“ striukė yra vandeniui atspari striukė su kapišonu. Striukės sukurtos taip, kad užtikrintų lengvą, patvarią ir vandeniui atsparią kvėpuojančią apsaugą nuo lietaus ar sniego. Tai vadinama „kietas apvalkalu“, nes audinys nėra labai elastingas, turi šiek tiek „traškumo“ pojūtį (ir garsą) ir yra labai tvirtas. Palyginę  hardshell su softshell, galite pajusti skirtumą palietę audinį - „Hardshell“ striukė kelia daugiau triukšmo nei „softshell“ striukė.

Kam skirtos „hardshell“ striukės? „Hardshell“ striukės yra naudojamos apsaugai nuo lietaus ar sniego. Šios striukės puikiai tiks žygiams, stovyklavimui, kelionėms su kuprinėmis, slidinejimui ar bet kuri kita veikla, kuri gali vykti lyjant ar sningant. „Hardshell“ striukės (be izoliacijos) yra lengvesnės ir lengvesnės nei „softshell“ striukės, todėl jos yra geresnis pasirinkimas, kai kyla problemų dėl svorio ir vietos.

Daugiau
puslapyje