Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Teleskopinės

Teleskopiniai meškerykočiai (teleskopinė meškerė) yra viena iš labiausiai paplitusių ir iki šiol populiariausių meškerių. Kiekvienas meškeriotojas savo žvejybos įrangos arsenale tikrai turi teleskopą, o gal net ne vieną, jis padeda daugelyje žvejybos situacijų ir užtikrina būtiną žvejybos patogumą ir patikimumą. Tokios meškerės yra tinkamos žvejoti beveik visų rūšių žuvims, įskaitant...

Teleskopiniai meškerykočiai (teleskopinė meškerė) yra viena iš labiausiai paplitusių ir iki šiol populiariausių meškerių. Kiekvienas meškeriotojas savo žvejybos įrangos arsenale tikrai turi teleskopą, o gal net ne vieną, jis padeda daugelyje žvejybos situacijų ir užtikrina būtiną žvejybos patogumą ir patikimumą. Tokios meškerės yra tinkamos žvejoti beveik visų rūšių žuvims, įskaitant ir plėšrių žuvų žvejybą tam tikrais žvejybos būdais. Teleskopinės meškerės beveik nesiskiria konstrukciniu sudėtingumu: standartinį racionalų, bei funkcionalų teleskopinį meškerykotį sudaro korpusas arba blankas, rankena, ritės laikiklis ir atraminiai žiedai. Šio tipo meškerių konstrukcija grindžiama teleskopo veikimo principu, kai kiekviena iš eilės einanti meškerės dalis, pasislepia storesniame elemente, tokiu būdu ilga meškerė sukompaktinama  iki patrauklaus transportinio ilgio neviršijančio 0,7- 1,5 m. Vadinamieji kelioniniai (travel) mini modeliai gali būti daug trumpesni, kai  sustumti yra sukompaktinami iki pusės  ar dar trumpesnio ilgio.

Nenuostabu, kad pradedantieji meškeriotojai žvejoti prasideda būtent teleskopinu įrankiu,- universaliu,- tinkančiu daugeliui žvejybos sąlygų. Priimtina kaina ir platus teleskopinių meškerių variantų pasirinkimas tik prisideda prie plūdinės ar dugninės žvejybos populiarinimo, kuri laikui bėgant netampa mažiau įdomi ar rezultatyvi nei kiti žvejybos būdai.

Žvejybos dinamika ir masalo užmetimo nuotolis teleskopines meškeres suskirsto į keturias pagrindines rūšis, kurios labai skiriasi konstrukcijos ypatybėmis ir pasižymi savitomis eksploatacinėmis savybėmis, kurios tenkina dabartines žvejybos reikalavimus.

 • teleskopinės plūdinės meškerės su ritės laikikliu ir žiedeliais.
 • teleskopinės sportinės plūdinės meškerės be ritės laikiklio ir žiedelių
 • teleskopinės meškerės dugninei žvejybai
 • teleskopiniai spiningai

Visos šios rūšys dar gali būti skirtstomos pagal:

medžiagas iš kurių jos pagamintos:

 • stiklo pluoštas,
 • stiklo/anglies pluošto kompozitas,
 • armuotas įvairių modulių sanglies pluoštas

ilgį:

 • kuris yra labai įvairus nuo 1,3m iki 8-9 m

užmetimo testą:

 • kuris yra labai įvairus, priklauso nuo meškerės rūšies ir tipo (populiariausi 5-20g; 10-30g; 20-60 g; 40-90 g ir pan.)

akcija arba elgseną:

 • populiariausios-greita, ypač greita, vidutiniškai greita, vidutinė ir lėta

žvejybos būdą at techniką:

 • boloniško tipo, telematch tipo, sportinės, telesurf, karpinės, karšinės, allround (universalios), spiningavimui ir pan.

Geriausią teleskopinię meškerę sau išsirinkite žinodami iš kokios medžiagos pagamintam įrankiui jūs teikiate prioritetą, kokias darbines savybes ir planuojamos žvejybos kriterijus arba sąlygas, kurių atsiradimo tikimybė yra dažniausia žvejojant, jis turi atitikti.

Platus įvairių teleskopinių meškerių pasirinkimas daugeliui žvejybos būdų, įsigykite norimą meškerę internetu, arba atvykite į mūsų parduotuves.

Teleskopinės

Teleskopinė Meškerė Stinger "Tele Bream" modeliai su skirtingais ilgiais: 3,00; 3,30 ir 3,60 m, o užmetimo svoris - 30-60 g. "Tele Bream" yra teleskopiniai spiningai, kurias  patogu gaudyti  baltas žuvų rūšis, taip pat patogus dėl nedidelio  transportavimo ilgio.

Kaina 31,00 €

Teleskopinės

Kompozicinio pluošto, ilgesnių dalių dizaino, puikiai subalansuotos teleskopinės meškerės su labai dinamiška akcija, leidžiančios masalą užmesti tolimais atstumais ir žvejoti visas baltųjų žuvų rūšis vidutinio dydžio vandens telkiniuose. robinson

Kaina 21,00 €

Teleskopinės

Universali galinga teleskopinė meškerė ROBINSON Bluebird Senso Tip 3.50m 40-90g

Kaina 41,50 €

Teleskopinės

Ekonominės klasės teleskopinė meškerė GoodFish Cortina Tele Bream 3,00 m, 20-50 g 

Kaina 10,00 €

Teleskopinės

 Mešketė teleskopinė plūdinei žvejybai GoodFish Cortina Tele Float 3.00 m, 10-20 g

Kaina 9,00 €

Teleskopinės

Spiningas Robinson Kinetik Tele Spin

Kaina 22,50 €

Teleskopinės

Teleskopinė Meškerė Robinson Carbonic. Tai plati spiningų serija, patogi transportuoti. Šiomis universaliomis meškerėmis gali gaudyti tiek nuo kranto, tiek iš valties, naudojant vidutinio dydžio masalus.

 robinson

Kaina 13,50 €

Teleskopinės

Ekonominės klasės teleskopinis spiningas GoodFish Cortina Tele Spin 2.40 m, 10 -30 g

Kaina 7,00 €

Teleskopinės

Meškerė karpinė, teleskopinė ROBINSON DynaCore Tele Carp 3.30 m, 40-90

Kaina 17,00 €

Teleskopinės

Jautri teleskopinė "winklepicer" tipo  dugniė meškerė ROBINSON DynaCore Tele Picker 3.00 m, 5-30 g

Kaina 23,50 €

Teleskopinės

Teleskopinė dugninė, feeder tipo meškerė ROBINSON DynaCore Tele Feeder 3.60 m, 40-100 g

Kaina 27,90 €

Teleskopinės

Trys teleskopiniai strypai, kurių ilgiai yra nuo 98 cm iki 1,05 m. Puikiai tinka žvejoti  nuo kranto ir iš valties.

Teleskopinė Meškerė Skirta gaudyti karšiams, bet dėl galingos konstrukcijos gali susidoroti ir su karpiais, amūrais ir kitomis didenėmis žuvimis.

Kaina 22,50 €

Boloninio tipo teleskopinės

Specializuota 4 m ilgio boloniška meškerė plūdinei žvejybai, kurios užmetimo testas nuo 10 iki 20 g 

Kaina 16,50 €

Teleskopinės

Trumpų segmentų teleskopinis spiningavimo meškerykotis 

Kaina 16,50 €

Teleskopinės

Trumpų segmentų teleskopinis spiningavimo meškerykotis 

Kaina 18,00 €

Teleskopinės

Populiariausia teleskopinė meškerė, žvejai gali pasirinkti tris modelius: 3, 4 ir 5 metrų ilgių. Dėl šios priežasties su šiom teleskopinėmis meškerėmis gali būti žvejojami įvairiose žvejybos vietose tiek iš valties, tiek nuo kranto. Jų visų užmetimo svoris yra vienodas - 10–20 g, todėl galima naudoti universaliai.  robinson

Kaina 11,50 €

Boloninio tipo teleskopinės

Meškerė Nano Core Bolognese SX2 - universali, ekonominės klasės teleskopinė boloniška meškerė su vidutiniu užmetimo testu. Meškerykotis puikiai tinka meškeriojimui srovėje, upėse su vidutine tėkme ir stovinčiuose vandenyse. Savo klasėje jis išsiskiria mažu svoriu ir tvirtu, bet labai mažo skersmens blanku

Kaina 31,00 €

Match tipo sudurtinės

„Nano Core Tele Match MX2“ - alternatyva trijų dalių meškerėms. Ji išsiskiria žymiai mažesniu transportavimo ilgiu išlaikant stiprumo parametrus. Meškerė turi aštuonias sekcijas ir ergonomišką kamštienos rankeną. Gaminamos dviejų ilgių (3,90 ir 4,20 m), kurių užmetimo svoris yra toks pats (8-20 g).

Kaina 57,00 €

Boloninio tipo teleskopinės

Meškerė Robinson GOODFISH MIRAGE BOLOGNESE 4m/5m/6m/7m Boloninė meškerė plūdinei žvejybai, kurios užmetimo testas nuo 10 iki 30 g 

Kaina 18,00 €

Teleskopinės

Tryjų skirtingo ilgio „Ashigari Tele Bream“ modeliai: 3,00, 3,30 ir 3,60 m ir užmetimo svoris 30–60 g. Galima naudoti vidutinio svorio masalus, o dinamiški ruošiniai užtikrina ilgą mėtymą ir patikimą tempimą. „Tele Breams“ yra Teleskopinė meškerė

Kaina 37,50 €
 • Nauja

Teleskopinės

Teleskopinė meškerė Robinson Ashigari T-Power Carp 50-120g 1AS-TP-360 - puikiai tinka gaudyti didelius karpius, amūrus ir šamus. Labai didelis užmetimo svoris leidžia naudoti sunkius masalus.

Kaina 39,90 €
 • Nauja

Filtruoti pagal

Kaina
Gamintojai
Daugiau Mažiau
Akcija
Dalių sk.
Ilgis, m
Užmetimo svoris, g
Transp.ilgis, cm
Daugiau Mažiau
Svoris, g
Daugiau Mažiau
Filtruoti