Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą TONAR

Grąžtai, peikenos

Dvirankis ledo grąžtas LR-130D yra greitesnis ledo grąžtas lyginant su jo pirmtakais. LR-130D grąžto viršutinė rankena jo ašies atžvilgiu paslinkta 130 mm, o apatinė – 150 mm. Gręžimo greitis iš karto padidėja, o apkrova tolygiai paskirstoma abiem rankomis ir ženkliai sumažėja. Šį lengvą, kompaktišką ledo grąžtą rekomenduojame aktyvioms žuvies paieškoms arba kai iki žūklės vietos tenka nueiti ne vieną kilometrą.

Bazinė kaina 49,00 € Kaina 44,10 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Ledo grąžtas „Iceberg – Euro 130R v3.0“, kurio gręžimo gylis yra iki 1,3 m, yra atnaujinta „Iceberg“ ledo grąžto versija, puikiai konkuruojanti su brangesniais suomiškais at švediškais analogais. Šis ledo grąžtas puikiai susidoroja su bet kokio storio ir kietumo ledu. Naujas, patentuotas, rankenos atlenkimo ir sulenkimo mechanizmas užtikrina, kad nebus pašalinių nereikalingų laisvumų ir klibėjimo, o grąžtą bus lengviau ir patogiau nustatyti į darbinę būklę, o po žvejybos į  transportavimo padėtį. Gręžiant sukamas pagal laikrodžio rodyklę (dešininio sukimo), puikiai tinka akumuliatoriniams suktukams.

Bazinė kaina 97,00 € Kaina 87,30 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Dvirankis ledo grąžtas HS-130D yra greitesnis ledo grąžtas lyginant su jo pirmtakais. HS-130D grąžto viršutinė rankena jo ašies atžvilgiu paslinkta 130 mm, o apatinė – 150 mm. Gręžimo greitis iš karto padidėja, o apkrova tolygiai paskirstoma abiem rankomis ir ženkliai sumažėja. Šį lengvą, kompaktišką ledo grąžtą rekomenduojame aktyvioms žuvies paieškoms arba kai iki žūklės vietos tenka nueiti ne vieną kilometrą.

Bazinė kaina 43,00 € Kaina 38,70 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Plastikinė apsauga ledo grąžto (130 mm) peiliams pagaminta iš labai tvirto plastiko, atsparaus smūgiams, mechaniniams poveikiams bei staigiai temperatūrų kaitai. Su šia apsauga Jūsų įrankis bus saugus ir nepavojingas.

Bazinė kaina 3,90 € Kaina 3,51 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Aukštos kokybės anglingo plieno peiliai ledo grąžtui ICEBERG-130 su varžtais, skersmuo: 130 mm. Dėl naujų gamybos technologijų žymiai ilgiau išlieka aštrūs.

Bazinė kaina 9,90 € Kaina 8,91 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Šiame remontiniame rinkinyje yra viskas, ko reikia norint pakeisti TONAR LR ledo grąžto rankenėlės.

Bazinė kaina 4,50 € Kaina 4,05 €
  • −10%

Grąžtai, peikenos

Universalus adapteris ledo grąžtui AŠ-25U (sustiprintas, su žalvarinėmis slydimo įvorėmis). Šis ledo grąžto adapteris naudojamas ledo grąžo sraigtui sujungti su akumuliatoriniu suktuvu. Tinka TONAR, Helios ledo grąžtams (su prailginimo adapteriu UA-400), ir ICEBERG; TORNADO; BURAN; MOTOSHTORM sraigtams tiesiogiai prijungti prie akumuliatorinio suktuko.

Bazinė kaina 44,90 € Kaina 40,41 €
  • −10%
  • Nauja