Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Baffin

„Baffin“ siekia tapti neginčijamu pasauliniu sportinės avalynės lyderiu, teikiančiu kokybę, patogumą, estetiką ir vertę, pasitelkiant technines naujoves, daugiausia dėmesio skiriant aukščiausio lygio batų kūrimui ekstremalioms sąlygoms. 

Nuo 1979 m. „Baffin“ gamina produktus Stoney Creek mieste, Kanadoje. Pagrindinis dėmesys ir kompetencija yra techniškai pažangūs, aukštos kokybės avalynė ir apranga. „Baffin“ kuria, išbando ir gamina pasaulyje geriausiai apsaugančią nuo šalto oro ir viso sezono avalynės ir aprangos gaminius.


„Baffin“ siekia tapti neginčijamu pasauliniu sportinės avalynės lyderiu, teikiančiu kokybę, patogumą, estetiką ir vertę, pasitelkiant technines naujoves, daugiausia dėmesio skiriant aukščiausio lygio batų kūrimui ekstremalioms sąlygoms.„Polar“ tyrinėtojai įvertino unikalias „Baffin“ batų savybes. Garsus poliarinis nuotykių ieškotojas Dougas Stoupas naudodamas „Baffin“ batus nuvažiavo daugiau nei 1 000 kilometrų per Antarktidą. 2006 m. Bent trys atskiros tarptautinės ekspedicijos pasirinko „Baffin“ batus, kad pasiektų Šiaurės ašigalį.

Kai poliariniai tyrinėtojai žygiuoja į Šiaurės arba Pietų ašigalį, jie avalynę išbando pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Diena po dienos jie dirba iki išsekimo, traukdami savo įrangą per šiurkščią ir nenumaldomą vietovę. Jie kiekvieną dieną praranda net vieną kilogramą kūno svorio prakaituodami ir sudegindami kalorijas. Naktį jie miega mažose palapinėse, kur temperatūra gali nukristi iki -60 ° C (-76 ° F), šaldydami batus. Šaltos pėdos ir pūslės, apie kurias kitose situacijose gali būti net nepagalvota, šioje aplinkoje gali būti mirtinos.

Nors tradiciniai batai yra tinkami tam tikromis sąlygomis, jie nėra idealūs esant šaltai temperatūrai. 90-ųjų pradžioje Baffinas suprato, kad jei jie sujungtų savo pirmaujančią liejimo technologiją su putų pagrindu pagaminta vidine sistema, jie galėtų sukurti naują hibridinį aukštos kokybės avalynės stilių. Nuo tada „Baffin“ sukūrė naujas medžiagas ir sujungė jas į naujus, novatoriškus derinius. Geras pavyzdys yra neprilygstamas 8 sluoksnių medžiagų derinys, naudojamas batuose, su kuriais galite keliauti nors ir prie –100ºC (–148ºF).temperatūros.

Per daugelį metų „Baffin“ sukūrė pirmaujančios pramonės avalynės liniją, kuri veikia ekstremaliomis sąlygomis ir vis didesniam lojalių vartotojų ir veiklos sąrašui, įskaitant sniego motociklą, poledinę žūklę, medžioklę, mušimą ir darbą tokiose pramonės šakose kaip statyba, nafta ir kt. kasyba, miškininkystė ir poilsis lauke. Dėl šios priežasties „Baffin“ tapo avalynės lydere visiems jūsų šalto oro poreikiams.
Daugiau