Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ADMIRAL

Admiral specializuojasi pripučiamų valčių projektavime, tobulinime ir serijinėje gamyboje. Admiral asortimentas apima visus įmanomus tikslus, kur pripučiamos valtys gali būti naudojamos: sportui, žvejybai, medžioklei, poilsiui, darbui.

Admiral gamina visų įmanomų dydžių variantus, pradedant nuo mažiausių pripučiamų valčių ir baigiant dideliu profesionaliu laivu, naudojamu profesinėje srityje.

Admiral pripučiamų valčių serijoje yra:

  • Sportinis serialas
  • Klasikinis serialas
  • Jachtų pasiūlymai ir valtys
  • Tinkamas naudoti jūroje
  • Irklinės valtys

Kiekvienoje serijoje yra optimalaus dydžio ir svorio valčių asortimentas, tinkantis pagal paskirtį ir sukurtas atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

Jei ieškote pripučiamos valties, tikrai rasite Admiral asortimente pagal jūsų skonį ir tinkančią pagal paskirtį.

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys Admiral A-260 Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą.

Kaina 289,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys Admiral AM-260T su transu. Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą ir leis jums keliauti ilgais atstumais  be didelių pastangų

Kaina 299,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys su transu ADMIRAL AM-280T. Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą.

Kaina 359,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys su transu ADMIRAL AM-280TP Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą.

Kaina 389,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys su transu ADMIRAL AM-300T. Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą.

Kaina 379,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys su transu ADMIRAL AM-300TP. Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą.

Kaina 409,00 €

Valtys

Pripučiamos valtys Admiral su mediniu dugnu. Valtis turi didelį manevringumą ir mobilumą. Keturiasdešimties centimetrų baliono skersmuo atlaikys 7-9 m / s vėjo bangą be vandens patekimo į valtį .

Kaina 479,00 €

Valtys

Pripučiamos valtys Admiral AM-290 su mediniu dugnu. Valtis turi didelį manevringumą ir mobilumą. Keturiasdešimties centimetrų baliono skersmuo atlaikys 7-9 m / s vėjo bangą be vandens patekimo į valtį .

Kaina 489,00 €

Valtys

Pripučiamos valtys Admiral AM-305 su mediniu dugnu. Valtis turi didelį manevringumą ir mobilumą. Keturiasdešimties centimetrų baliono skersmuo atlaikys 7-9 m / s vėjo bangą be vandens patekimo į valtį .

Kaina 529,00 €

Valtys

Pripučiama Valtis Admiral AM-320C su kyliu. Valtis turi didelį manevringumą ir mobilumą. Keturiasdešimties centimetrų baliono skersmuo atlaikys 7-9 m / s vėjo bangą be vandens patekimo į valtį.

Kaina 619,00 €

Valtys

Irklinės pripučiamos valtys Admiral su transu. Valtis yra lengvai surenkama ir išmontuojama, labai kompaktiška. Jos supaprastinta forma nuo laivapriekio iki laivagalio užtikrina didelį manevringumą ir leis jums keliauti ilgais atstumais  be didelių pastangų

Kaina 329,00 €

Valtys

Pripučiama Valtis Admiral Sport 340S lengvai valdoma ir saugi plaukiant dideliuose vandenyse .„340S“ erdvi valtis, kad tilptų 5 žm. su daiktais, šis modelis bus puikus partneris žvejybai arba smagiai praleisti laiką su šeima ir draugais dideliu greičiu

Kaina 999,00 €