Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad teiktume visuomeninės medijos funkcijas ir galėtume analizuoti savo srautą. Informaciją apie tai, kaip naudojatės svetaine, bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais. Daugiau informacijos

Supratau

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Baladéo

Miesto patogumas didelėse erdvėse ir klajokliški aksesuarai iš lauko pasaulio, skirti miestui.

„Baladéo“

„Baladéo“ siūlo daugybę žygio aksesuarų (lempų, žiūronų, kompasų) ir stalo įrankių („Laguiole“, daugiafunkcinius įrankius).

Kurdami kiekvieną savo gaminį, mes siekiame panaikinti ribas tarp miesto ir gamtos, dviejų viena kitą papildančių ir viena nuo kitos priklausančių visatų, kurios mus įkvepia.

Jau daugiau nei 20 metų mes garsiname savo meilę gražioms medžiagoms, tvarkingiems rinkiniams ir žanrų maišymui per klajoklių aksesuarų kolekciją, kuri norime būti naudinga, viliojanti, paprasta, patogi vartotojui, efektyvi ir patvari.

Gaminami Baladeo produktai:

 Itin lengvi peiliai ir kišeniniai peiliai, lempos, kompasai, žiūronai, matavimo prietaisai, stovyklavimo reikmenys, kelionių reikmenys, skubios pagalbos vaistinė, klajoklių įkrovikliai, klajoklių kolonėlės

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą